Huizenaanbod

LOT – ST.-GERMAIN-DU-BEL-AIR

Commerciële kans/investering: middeleeuws klooster met voormalige meisjesschool plus een huisje in een prachtig middeleeuws dorpje. Een oase van rust op deze schitterende locatie. Hier worden 6 maanden per jaar schilderweken georganiseerd voor liefhebbers uit de hele wereld. Modern comfort in middeleeuwse setting. Professioneel bedrijf, omzet 300.000 euro in  6 maanden. U kunt zo instappen en verder uitbouwen.

Vraagprijs: 850.000 euro
ref. AA293

Bouriane Maisons
droomhuisinfrankrijk.nl
Lalande, 46250 Marminiac
Tel: +33 (0)9 60 07 45 56,
Mob: +33 (0)6 07 77 89 17
info@droomhuisinfrankrijk.nl
www.droomhuisinfrankrijk.nl

Terug naar overzicht